Przejdź do treści

Jassim Fk Donald’s

Kebab Warszawa ★4,5 (84 opinie) 4,26

Jassim Fk Donald’s — zobacz wizytówkę google

Zobacz wizytówkę Google →

Numer telefonu znajdziesz w wizytówce Google

Opis

Jassim Fk Donald’s to kebab w mieście Warszawa. Pełny adres: Igańska 27, 04-069 Warszawa, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,5 / 5 (na podstawie 84 opinii), a wskaźnik MMS wynosi 4,26. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: dostawa bezkontaktowa, dostawa, drive-through, na miejscu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Jassim Fk Donald’s?
Klienci ocenili Jassim Fk Donald’s na 4,5 / 5 na podstawie 84 opinii. Wskaźnik MMS (MieszanaMieszana Score) wynosi 4,26 (zobacz https://mieszanamieszana.pl/mms/). To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Jassim Fk Donald’s jest otwarty?
Jassim Fk Donald’s jest czynny 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Jassim Fk Donald’s?
Najmniej tłoczno w Jassim Fk Donald’s bywa w piątek około godziny 10:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Jassim Fk Donald’s oferuje dostawę lub wynos?
Jassim Fk Donald’s oferuje dostawę. Szczegóły dostępne w lokalu lub na jego stronie internetowej.
Czy w Jassim Fk Donald’s można płacić kartą?
Tak, Jassim Fk Donald’s akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Jassim Fk Donald’s jest dostępny dla osób na wózku?
Jassim Fk Donald’s ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Jassim Fk Donald’s?
Jassim Fk Donald’s oferuje m.in.: dostawa bezkontaktowa, dostawa, drive-through, na miejscu, assisted listening devices, wjazd dla wózków. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Jassim Fk Donald’s?
Jassim Fk Donald’s znajduje się pod adresem: Igańska 27, 04-069 Warszawa, Poland w mieście Warszawa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★70
4★4
3★0
2★3
1★7

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 16 czerwca 2026
  • miejsce
  • jakość
  • świetne

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Dostawa bezkontaktowa Dostawa Drive-through Na miejscu Assisted listening devices Wjazd dla wózków Miejsca dla wózków Karty kredytowe Karty płatnicze Meal coupons Płatności zbliżeniowe NFC Pluxee Ticket Restaurant Free multi-storey car park Darmowy parking przy ulicy Darmowy parking Parking na miejscu

Inne kebaby — Warszawa

Mapa konkurencji