Noor kebab walbrzych
Noor kebab walbrzych — zobacz menu
Zobacz menu →Oficjalna strona w wynikach Google
Opis
Noor kebab walbrzych to kebab w mieście Wałbrzych. Pełny adres: Główna 13/34, 58-309 Wałbrzych, Poland.
Średnia ocena klientów to 3,8 / 5 (na podstawie 176 opinii), a wskaźnik MMS wynosi 4,17. Firma jest czynna codziennie w godzinach 9:00–0:00. Wśród udogodnień: na wynos, na miejscu, lunch, kolacja.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Noor kebab walbrzych?
Klienci ocenili Noor kebab walbrzych na 3,8 / 5 na podstawie 176 opinii. Wskaźnik MMS (MieszanaMieszana Score) wynosi 4,17 (zobacz https://mieszanamieszana.pl/mms/). To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Noor kebab walbrzych jest otwarty?
Noor kebab walbrzych jest czynny codziennie w godzinach 9:00–0:00.
Kiedy najmniej tłoczno w Noor kebab walbrzych?
Najmniej tłoczno w Noor kebab walbrzych bywa w czwartek około godziny 23:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Noor kebab walbrzych przyjmuje rezerwacje?
Noor kebab walbrzych nie przyjmuje rezerwacji — można przyjść bez wcześniejszego umówienia.
Czy Noor kebab walbrzych oferuje dostawę lub wynos?
Noor kebab walbrzych oferuje odbiór na wynos. Szczegóły dostępne w lokalu lub na jego stronie internetowej.
Czy w Noor kebab walbrzych można płacić kartą?
Tak, Noor kebab walbrzych akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Noor kebab walbrzych jest dostępny dla osób na wózku?
Noor kebab walbrzych ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Noor kebab walbrzych?
Noor kebab walbrzych oferuje m.in.: na wynos, na miejscu, lunch, kolacja, dla samotnych gości, brak parkingu dla wózków. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Noor kebab walbrzych?
Noor kebab walbrzych znajduje się pod adresem: Główna 13/34, 58-309 Wałbrzych, Poland w mieście Wałbrzych. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★107
4★15
3★9
2★9
1★36
Wybrane opinie klientów
★
☆
☆
☆
☆
31 marca 2026
- odradzam
Klienci szukali też
Lokal w sieci
Wzmianki o lokalu znalezione przez Google na innych portalach.
Noor Kebab - Zamów i zapłać online - Noor Kebab
Otwórz w Google →Noor kebab walbrzych menu i cennik - Uber Eats
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Na wynos
Na miejscu
Lunch
Kolacja
Dla samotnych gości
Brak parkingu dla wózków
Brak wjazdu dla wózków
Jedzenie nocą
Szybkie danie
Małe dania
Brak obsługi kelnerskiej
Swobodna atmosfera
Cicho
Studenci
Brak rezerwacji
Karty kredytowe
Karty płatnicze
Płatności zbliżeniowe NFC