KEBAB ZEE Rawka
KEBAB ZEE Rawka — zobacz wizytówkę google
Zobacz wizytówkę Google →Numer telefonu znajdziesz w wizytówce Google
Opis
KEBAB ZEE Rawka to kebab w mieście Skierniewice. Pełny adres: Stanisława Domarasiewicza 3/5, 96-100 Skierniewice, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,4 / 5 (na podstawie 337 opinii), a wskaźnik MMS wynosi 4,35. Firma jest czynna codziennie w godzinach 9:00–0:00. Wśród udogodnień: na wynos, na miejscu, lunch, kolacja.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać KEBAB ZEE Rawka?
Klienci ocenili KEBAB ZEE Rawka na 4,4 / 5 na podstawie 337 opinii. Wskaźnik MMS (MieszanaMieszana Score) wynosi 4,35 (zobacz https://mieszanamieszana.pl/mms/). To wynik powyżej średniej dla kebabów w katalogu.
Kiedy KEBAB ZEE Rawka jest otwarty?
KEBAB ZEE Rawka jest czynny codziennie w godzinach 9:00–0:00.
Kiedy najmniej tłoczno w KEBAB ZEE Rawka?
Najmniej tłoczno w KEBAB ZEE Rawka bywa w piątek około godziny 23:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy KEBAB ZEE Rawka oferuje dostawę lub wynos?
KEBAB ZEE Rawka oferuje odbiór na wynos. Szczegóły dostępne w lokalu lub na jego stronie internetowej.
Czy w KEBAB ZEE Rawka można płacić kartą?
Tak, KEBAB ZEE Rawka akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Jakie udogodnienia oferuje KEBAB ZEE Rawka?
KEBAB ZEE Rawka oferuje m.in.: na wynos, na miejscu, lunch, kolacja, dla samotnych gości, alkohol. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do KEBAB ZEE Rawka?
KEBAB ZEE Rawka znajduje się pod adresem: Stanisława Domarasiewicza 3/5, 96-100 Skierniewice, Poland w mieście Skierniewice. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★279
4★10
3★3
2★9
1★36
Klienci szukali też
Lokal w sieci
Wzmianki o lokalu znalezione przez Google na innych portalach.
KEBAB ZEE Rawka — Restauracja Skierniewice | Biznes-TOP
Otwórz w Google →KEBAB ZEE Rawka, Skierniewice - Restaurant Guru
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Na wynos
Na miejscu
Lunch
Kolacja
Dla samotnych gości
Alkohol
Piwo
Jedzenie nocą
Szybkie danie
Małe dania
Brak obsługi kelnerskiej
Toaleta
Swobodna atmosfera
Cicho
Dobre dla grup
Turyści
Studenci
Karty kredytowe
Karty płatnicze
Płatności zbliżeniowe NFC
Darmowy parking przy ulicy
Darmowy parking