Kebab Laamh Gospody
Kebab Laamh Gospody — zobacz wizytówkę google
Zobacz wizytówkę Google →Numer telefonu znajdziesz w wizytówce Google
Opis
Kebab Laamh Gospody to kebab w mieście Gdańsk. Pełny adres: Gospody 1c, 80-344 Gdańsk, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 70 opinii), a wskaźnik MMS wynosi 4,33. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: dostawa, na wynos, na miejscu, lunch.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Kebab Laamh Gospody?
Klienci ocenili Kebab Laamh Gospody na 4,6 / 5 na podstawie 70 opinii. Wskaźnik MMS (MieszanaMieszana Score) wynosi 4,33 (zobacz https://mieszanamieszana.pl/mms/). To wynik powyżej średniej dla kebabów w katalogu.
Kiedy Kebab Laamh Gospody jest otwarty?
Kebab Laamh Gospody jest czynny 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy Kebab Laamh Gospody oferuje dostawę lub wynos?
Kebab Laamh Gospody oferuje dostawę i odbiór na wynos. Szczegóły dostępne w lokalu lub na jego stronie internetowej.
Czy w Kebab Laamh Gospody można płacić kartą?
Tak, Kebab Laamh Gospody akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Kebab Laamh Gospody jest przyjazny dla rodzin z dziećmi?
Kebab Laamh Gospody jest oznaczony jako miejsce przyjazne rodzinom — sprawdź szczegółowe udogodnienia w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Kebab Laamh Gospody?
Kebab Laamh Gospody oferuje m.in.: dostawa, na wynos, na miejscu, lunch, kolacja, dla samotnych gości. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Kebab Laamh Gospody?
Kebab Laamh Gospody znajduje się pod adresem: Gospody 1c, 80-344 Gdańsk, Poland w mieście Gdańsk. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★58
4★4
3★2
2★1
1★5
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
8 sierpnia 2026
- miły
- obsługa
- cena
★
★
★
★
★
20 lipca 2026
- polecam
- pyszne
★
★
★
★
★
18 lipca 2026
- polecam
- świetne
- rewelacja
★
★
★
★
★
2 lipca 2026
- pyszne
- miły
- obsługa
Klienci szukali też
Lokal w sieci
Wzmianki o lokalu znalezione przez Google na innych portalach.
kebab laamh gospody | Gdansk - Facebook
Otwórz w Google →Kebab Laamh Gospody Gdańsk - Bolt Food
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Dostawa
Na wynos
Na miejscu
Lunch
Kolacja
Dla samotnych gości
Szybkie danie
Śniadanie
Brunch
Obsługa przy ladzie
Miejsca siedzące
Obsługa kelnerska
Swobodna atmosfera
Cicho
Modnie
Turyści
Studenci
Karty kredytowe
Karty płatnicze
Płatności zbliżeniowe NFC
Dobre dla dzieci
Menu dla dzieci
Free multi-storey car park
Darmowy parking przy ulicy
Darmowy parking
Parking na miejscu