Kebab Center Baranów
Kebab Center Baranów — zobacz wizytówkę google
Zobacz wizytówkę Google →Numer telefonu znajdziesz w wizytówce Google
Opis
Kebab Center Baranów to kebab w mieście Baranów. Pełny adres: Rynek 14, 24-105 Baranów, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,1 / 5 (na podstawie 121 opinii), a wskaźnik MMS wynosi 4,22. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: na wynos, na miejscu, lunch, kolacja.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Kebab Center Baranów?
Klienci ocenili Kebab Center Baranów na 4,1 / 5 na podstawie 121 opinii. Wskaźnik MMS (MieszanaMieszana Score) wynosi 4,22 (zobacz https://mieszanamieszana.pl/mms/). To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Kebab Center Baranów jest otwarty?
Kebab Center Baranów jest czynny 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Kebab Center Baranów?
Najmniej tłoczno w Kebab Center Baranów bywa w piątek około godziny 23:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Kebab Center Baranów oferuje dostawę lub wynos?
Kebab Center Baranów oferuje odbiór na wynos. Szczegóły dostępne w lokalu lub na jego stronie internetowej.
Czy w Kebab Center Baranów można płacić kartą?
Tak, Kebab Center Baranów akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Jakie udogodnienia oferuje Kebab Center Baranów?
Kebab Center Baranów oferuje m.in.: na wynos, na miejscu, lunch, kolacja, dla samotnych gości, jedzenie nocą. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Kebab Center Baranów?
Kebab Center Baranów znajduje się pod adresem: Rynek 14, 24-105 Baranów, Poland w mieście Baranów. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★85
4★7
3★4
2★7
1★18
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
☆
4 maja 2026
- miejsce
- porcje
Klienci szukali też
Lokal w sieci
Wzmianki o lokalu znalezione przez Google na innych portalach.
Kebab Center Baranów on Reels | Facebook
Otwórz w Google →Kebab Center Baranów - Facebook
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Na wynos
Na miejscu
Lunch
Kolacja
Dla samotnych gości
Jedzenie nocą
Szybkie danie
Małe dania
Swobodna atmosfera
Cicho
Dobre dla grup
Turyści
Studenci
Karty kredytowe
Karty płatnicze
Płatności zbliżeniowe NFC
Darmowy parking przy ulicy
Darmowy parking